top of page

Group

Public·73 members

Dinamo Ballkani drejtpërdrejt live 14/12/2023


21 sht 2023 — live. (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV ...


Dinamo Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12/11 12 nën 2023 — 1 ditë më parë — .2023 Bylis Ballsh vs KF Erzeni Live - Scorebar(Futbolli>>) Kukësi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 29[[TRANSMETO]] ... Te Ballkani e kanë të qartë se nuk ka asgjë për të humbur. Dhe në kryeqytetin kroat do të tentojnë të befasojnë përsëri Dinamon, së cilës i mjafton edhe një barazim për të vazhduar rrugëtimin europian. Kryeziu (i dëmtuar) dhe Hamidi (i pezulluar) janë mungesat për teknikun Daja. Trajneri nga Tirana deklaroi gjatë konferencës për shtypin se skuadrën e tij e pret një ndeshje e vështirë, por Ballkani nuk ka asgjë për të humbur. Dhe do të futet në fushë për të siguruar maksimumin nga kjo përballje. Foot en direct - tous les scores et résultats match de football liveLa suite après cette publicité La suite après cette publicité Foot en direct Foot Direct vous propose chaque jour de suivre en direct le match de football de votre choix. Choisissez votre club de foot préféré ou votre championnat national favori et suivez une retransmission en direct live. But et buteurs Carton rouge / jaune Composition d'équipe Remplacements Statistiques avancés pour vos paris sportifs La nouvelle saison de foot commence, suivez tous les matchs d'aujourd'hui en direct sur votre site web foot-direct. Mentor Kikia zbulon prapaskenat: Arsyet pse SPAK do që ta çojë Berishën në burgSPAK ka kërkuar nga Kuvendi i Republikës autorizim për caktimin e një mase më të rëndë sigurie për Sali Berishën. Gazetari Mentor Kikia tha në emisionin Now në Euroneës Albania se kërkesa me dy alternativa, arrest shtëpie ose arrest me burg e SPAK drejtuar parlamentit është bërë për faktin se nuk u bë sipas ligjit herën e parë. “Unë mendoj se ka një arsye tjetër, kjo kërkesa me dy alternativa masa sigurie është shtrënguar të jepet pasi nuk e bëri këtë herën e parë. Fakti që SPAK i drejtohet parlamentit me një masë të specifikuar, në një farë mënyre e kthen parlamentin në gjykatë, kur ndërkohë i drejtohet vetëm për të marrë lejen e procedimit penal; masa është autoritet vetën i gjykatës dhe nuk ka pse ja specifikon parlamentit se çfarë mase do të vendosë. Gazetari zbulon prapaskenat: Po mos ishte Kim, në krye të SPAK s’do ishte DumaniGazetari Eni Ferhati tha në emisionin Now në Euronews Albania se nuk përjashtohet mundësia që brenda Prokurorisë së Posaçme mund të ketë segmente të caktuara që janë investuar politikisht. Kjo krijohet nga dyshimi i arsyeshëm sipas tij, pasi nëse nuk do të ishte për këmbënguljen e ish-ambasadores Yuri Kim, Altin Dumani nuk do të ishte sot në krye të SPAK por do të ishte një drejtues tjetër. [SHIKONI DREJTPËRDREJT!!!] KF Ballkani Viktoria Plzeň shiko [SHIKO ONLINE!! ] Ballkani Lincoln Red Imps transmetim i 10 gush 2023 — ^] Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt live 11. [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana ... Manchester United ou City sont encore les plus gourmands. Chelsea et Liverpool jouent la continuité. Tous ces matchs, toute cette saison de foot sera en direct et nous espérons que notre service vous conviendra à tous. Résultat et score de match de foot en direct Vous souhaitez suivre en direct le score d'un match de foot? Ligue 1 en direct, championnat de foot étranger ou la ligue des champions? Quels sont les buts marqués et qui sont les attaquants qui ont marqué? Qui sera le meilleur buteur? Où en est le score du match à la minute près? Votre équipe est-elle toujours favorite? Quel est le résultat du match de foot que vous n'avez pas pu voir? Toutes les réponses à ces questions sont sur Foot Direct, le site spécialisé dans les résultats et score de foot en direct. Lajmet e fundit - Klan Kosova - Jemi një Lajmet e fundit per ate qe ndodh ne Kosove e jashte saj i gjeni ne Klankosova.tv. Politike, sport, ekonomi, krim, kulture, bote, showbiz. KF Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt live 30.11.2023 Hig 30 nën 2023 — KF Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt live 30.11.2023 Highlights: Plzen - KF Ballkani (1-0) | Europa Conference League. Kujtim Shala ka folur për mediumin kroat “Veçernj List” duke treguar pse nuk ka mundur të qëndrojë në Beograd. “Nuk mund të jetoja më në Beograd, atje mund të më shkatërronin karrierën”, tha Shala. “Për Prishtinën kam luajtur në vitin 1987 kur mundëm (1:2) Dinamon në Zagreb. Por nuk mbaj mend se çfarë ndodhi në atë ndeshje. Nëse nuk kam shënuar gol do të thotë se nuk kam luajtur mirë”, tha Shala. Duhet theksuar se Shala është i pari shqiptar që ka veshur fanellën e kombëtares së Kroacisë më 17 tetor të vitit 1990, ende pa u shembur Jugosllavia artificiale, ku luajtën në “Maksimir” kundër Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe fituan me rezultat 2:1 ndeshjen revyale. Para ndeshjes me kampionin e Kosovës, “Bad Blue Boys” i Të enjten (nesër) nga ora 21:00, Dinamo në Maksimir e pret ndeshje kyçe për kalimin në fazën tjetër të Conference League, shkruan media kroate “Sportske ... SuperSport: Home Duel kampionësh në Zagreb, Ballkani për të shkruar historinë në “Maksimir” Dinamo Zagreb — Ballkani (SuperSport 2) · SuperSport · FAQJA KRYESORE · MBROJTJA E ... Sprova e fundit e Ballkanit! Sot kërkon kualifikimin në Conference League përballë Dinamos së ZagrebitMbrëmjen e sotme skuadra shqiptare e Ballkanit do të provojë për herë të fundit, shansin për të siguruar për herë të parë në historinë e saj, kualifikimin për në fazën e 16-tshes të Conference League. Edhe pse është një mision shumë i vështirë, Ballkani nuk i ka humbur shpresat e kualifikimit. Por, për të kaluar grupet e Conference League atyre i duhet që fitorja në Zagreb të kombinohet me mungesën e fitores së Astanës në Çeki, përballë kryesuesve të Plzenit. Ndeshja e parë e luajtur në “Fadil Vokrri” mes Ballkanit dhe Dinamos së Zagrebit, përfundoi me fitoren 2-0 të kampionëve dardanë falë golave të Kryeziut dhe Hamidit, që është deri tani i vetmi sukses i djemve të Ilir Dajës në grupin C. GNK Dinamo Zagreb vs KF Ballkani live score, H2H and GNK Dinamo Zagreb KF Ballkani live score (and video online live stream) starts on 14 Dec 2023 at 20:00 UTC time at Maksimir stadium, Zagreb city, ... KOMENT LIVE / DINAMO ZAGREB - BALLKANI - YouTube YouTube YouTube YouTube Minuta 69 6 ditë më parë 6 ditë më parë Kujtim Shala: Ja pse nuk mund të jetoja në Beograd - Bota SotFutboll Nga: K. Goca Më: 13 dhjetor 2023 Në ora: 16:12 Kujtim Shala Legjenda e futbollit të Kosovës dhe Kroacisë, Kujtim Shala, njeriu më i urryer nga serbët, ka treguar një detaj interesant. E para, Kujtim Shala në edicionin 1983-1984 është paraqitur në petkun e Partizanit të Beogradit, për të kaluar në KF Prishtina në edicionin 1984 – 1988. Pastaj shtegtoi në Dinamo të Zagrebit në periudhën 1989-1991, për të vazhduar në skuadrat franceze e gjermane. com. Après un début de saison compliqué, les parisiens montent en puissance, et il va être difficile pour Marseille, Lyon ou Lille de reprendre le titre au PSG. De son côté, si Barcelone est encore en pleine préparation, on se doute que le duel avec le Real Madrid sera le match dans le match. Le Bayern de Munich ou la Juventus de Turin semblent eux aussi favoris pour cette nouvelle saison. Les deux équipes se sont bien renforcées malgré le contexte, avec l'arrivée notamment de Leroy Sané et d'Arthur pour les turinois. En Angleterre, c'est encore et toujours l'incertitude entre les clubs qui dépensent le plus dans ce mercato. (((transmetim@@))) Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt liv 30 nën 2023 — (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV All today livescore - Free live soccer score result All today livescore - Free live soccer score result. Dinamo Zagreb Ballkani · 12:00. Lille OSC ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page