Group

Public·73 members

Slavia Servette on-line přenosu 14 prosince 2023 Streamování

[SLEDUJTE ONLINE@@]]@] Servette Slavia živě 21 září 2023 před 21 hodinami — Ve švýcarském Lucernu působí český fotbalista Martin Frýdek tři roky, Servette ...

ONLINE: Od 16:30 druhý přípravný zápas proti Servette 13. 1. 2023 — Přímý přenos můžete sledovat na Slavia TV. V pátek od 16:30 českého času odehrají sešívaní druhé utkání proti Servette Ženeva, aktuálně druhému ... ) 🇮🇹 AS Řím - 🇨🇿 Slavia 2:0 4. zápas (9. 11. ) 🇨🇿 Slavia - 🇮🇹 AS Řím 2:0 5. zápas (30. ) 🇲🇩 Šeriff - 🇨🇿 Slavia 2:3 6. zápas (14. ) 🇨🇿 Slavia - 🇨🇭 Servette (18:45) České týmy v evropských pohárech 2023/24 Po vypadnutí Bohemians 1905 ve 2. předkole Konferenční ligy s norským Bodö/Glimt si účast ve skupinové fázi evropských pohárů zajistila obě pražská S, které čeká Evropská liga. Fotbalisté Plzně si zahrají Konferenční ligu. Tým Fáze Zápasy Sparta Praha Liga mistrů 3. Textový ONLINE přenos Slavia - Servette na iSport. cz >> Jak naladit Sport 2? Skylink přes internet: Multi - 224 Kč / měsíc, Kombi+ - 298 Kč / měsíc. Cena platí pouze na první 3 měsíce. T-Mobile (Magenta) TV: S - 199 Kč / měsíc, M - 199 Kč / měsíc, L - 199 Kč / měsíc, XL - 449 Kč / měsíc. Cena platí pouze na první 3 měsíce. Vodafone TV: pro stávající zákazníky Vodafonu - 150 Kč základní nabídka + 150 Kč sportovní programy, pro ostatní klienty 320 Kč základní nabídka + 150 Kč Sport programy. Telly: Sport ONLINE na 14 dní - 250 Kč, na měsíc - 300 Kč. Slavia vs. Servette FC šestý duel skupiny C EL 2023/24 vysílá Sport 2 rozhodčí: Nick Walsh (Sko. ) Tabulka skupiny G Evropské ligy (po 5. kolech) Z V R P S 1. SK Slavia Praha 5 4 0 1 13:4 12 2. AS Řím 3 9:4 10 3. Servette FC 2 4:9 4. FC Sheriff Tiraspol 5:14 Vzájemné zápasy Slavie a Servette Ženeva Shodou okolností Slavia švýcarského soupeře potkala v rámci poslední zimní přípravy, kdy absolvovala proti Servette Ženeva vítězný dvojduel. Poslední soutěžní zápas Slávisté se Servette Ženeva sehráli před 22 lety v rámci 1. kola Poháru UEFA. Servette FC - SK Slavia Praha - Evropská liga UEFA | Česká televizeVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž104 minutAC Sparta Praha - Real BetisZkrácená repríza1. 12. 2023 na ČT sportStopáž135 minutAC Sparta Praha - Real BetisZákladní skupina30. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž104 minutRangers FC - AC Sparta PrahaZkrácená repríza10. 2023 na ČT sportStopáž212 minutRangers FC - AC Sparta PrahaZákladní skupina9. Evropská liga živě: Slavia - Servette - Aktuálně.cz - Sport 14. 11. 2023 — Sledujte on-line přenos z utkání základní skupiny fotbalové Evropské ligy mezi Slavií Praha a Servette Ženeva. Slavia za hustého deště loupila v Ženevě, trefili se Masopust a 21. 9. 2023 — Servette FC – Slavia Praha 0:2 (0:1). Branky: 32. Masopust, 59. Ogbu ON-LINE: Dění v zimních sportech. Bö kraloval v Hochfilzenu, Ledecká ... ONLINE: Od 18:45 venku proti Servette FC 21. 9. 2023 — Zápas začíná od 18:45 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT sport. TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE. Pokud nejste na stadionu a nemáte k ... Slavia Praha Servette 1890 Přímý přenos 14 prosince před 9 hodinami — Slavia Praha Servette 1890 Přímý přenos 14 prosince 2023 8. 11. 2023 — Slavia Praha live v přímém přenosu UEFA Liga mistrů živý přenos ... Zápas Soutěž Datum Servette - Slavia 0:2 (32. Masopust, 59. Ogbu) Evropská liga 21. 9. 2023 Servette - Slavia 0:1 (56. van Buren) přátelské utkání 13. 1. 2023 Servette - Slavia 0:3 (22. Provod, 32. Tecl, 76. vlastní) Slavia - Servette 1:1 (89. A. Petrouš - 13. Oruma) pohár UEFA 27. 2001 Servette - Slavia 1:0 (75. Oruma) 20. 2001 Program zápasů Evropské a Konferenční ligy v TV Datum a čas TV přenos Slavia Praha - Servette Ženeva 14. Servette Ženeva vs. Slavia v TV: kde sledovat Evropskou ligu 19. 9. 2023 — Předzápasové studio začíná ve 18:20. Textový ONLINE přenos Servette - Slavia na iSport.cz >>. Servette FC vs. SK Slavia Praha (hodnocení 9/10). 12. (18:45) Fenerbahce - Spartak Trnava Sport 1 Aris Limassol - Sparta Praha 14. 12. (21:00) ČT Sport Real Betis - Rangers 14. (21:00) Viktoria Plzeň - Astana Program Slavie v Evropské lize 2023/24 Fotbalisté pražské Slavie byli při losu základních skupin 1. září nalosováni do skupiny G, ze které společně s AS Řím postoupili do jarní fáze Evropské ligy. Třetí tým se pak přesune do předkola play off Konferenční ligy. 1. zápas (21. ) 🇨🇭 Servette - 🇨🇿 Slavia 0:2 2. zápas (5. 10. ) 🇨🇿 Slavia - 🇲🇩 Šeriff 6:0 3. zápas (26. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž108 minutAS Řím - SK Slavia PrahaZkrácená repríza27. 10. 2023 na ČT sportStopáž212 minutAS Řím - SK Slavia PrahaZákladní skupina26. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž112 minutReal Betis - AC Sparta PrahaZkrácená repríza6. 2023 na ČT sportStopáž138 minutReal Betis - AC Sparta PrahaZákladní skupina5. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž105 minutServette FC - SK Slavia PrahaZkrácená repríza22. Servette Ženeva vs. Slavia Praha: Evropská liga živě dnes 21. 9. 2023 — Slavia Praha live v přímém přenosu. Ve skupině G je jasným favoritem UEFA Liga mistrů živý přenos online a TV · Kde sledovat NHL živě - na ...