top of page

Group

Public·73 members

(Transmeto===) Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt falas 14 dhjetor 2023


1 ditë më parë — Ballkani luan shanset e fundit për kualifikim në Conference League teksa i duhet të mposhtë me patjetër Dinamo Zagreb në transfertë.


Astana KF Ballkani drejtpërdrejt falas 9 nëntor 2023 25 tet [[SPORT TV<<<<]==] Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt 05/1 5 tet 2023 — Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga Kazakistani, Astana ... KF Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt live 30.11.2023 Hig 30 nën 2023 — (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 4 tet 2023 — drejtpërdrejt falas 11 korri KF Ballkani vs Viktoria Plzen FK Drita ... Edhe pse ka derbi me Hajdukun të dielën, Dinamo do të luajë me skuadrën më të fortë, shkruan Index. hr. Jakirovic i ka në dispozicion pothuajse të gjithë lojtarët përveç Josip Drmicit dhe Deni Juricit, të cilët janë të lënduar. Para 6 ore e 13 min Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Dinamo Zagrebit Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja ka ndarë mendjen për formacionin që pritet ta hedh në fushë për ndeshjen e sotme (e enjte) ndaj Dinamo Zagrebit në kuadër të Grupit C në Ligën e Konferencës. Telegrafi mëson se trajneri shqiptar në mungesë të sulmuesve anësor, Almir Kryezi dhe Walid Hamidi, pritet të ndryshoj skemë. Nga rreshtimi i preferuar 4-3-3, Daja pritet të ‘zbarkoj’ sonte në Zagreb me një rreshtim 3-5-2, ku Gentrit Halili, Lumbardh Dellova dhe Bajram Jashanica do ta përbejnë treshen e mbrojtjes para portieri Enea Koliqi. Ndihmës të tij do të jenë Iker De Francisco dhe Jon Nunez, ndërsa i katërt do të jetë Pablo González Fuertes. Në dhomën e VAR do të jenë Jose Luis Munuera (VAR) dhe Mario Melero Lopez (AVAR). Para 6 ore e 9 min Dinamo Zagreb me gjashtë ndryshime në krahasim me ndeshjen e zhvilluar në Prishtinë Krahasuar me ndeshjen e parë në Prishtinë, të cilën Ballkani e mundit Dinamon 2-0, do të ketë deri në gjashtë ndryshime në formacione kroatëve, kështu që Dinamo do të jetë shumë më e fortë në ndeshjen e sotme. Ballkani udhëton drejt Kroacisë për përballjen e nesërme ndaj Dinamo ZagrebitBallkani do të zhvilloj ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të Ligës së Konferencës. Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo Zagreb në stadiumin legjendar ‘Maksimir’. Suharekasit kanë udhëtuar drejt Zagrebit ditën e sotme, ku do të zhvillojnë seancën e fundit stërvitore para përballjes me Dinamo Zagrebit. Dueli mes Dinamo Zagreb dhe Ballkanit zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00. Aktualisht si Dinamo ashtu edhe Ballkani janë në garë për kualifikim pasi kroatët janë në pozitën e dytë me gjashtë pikë, derisa Ballkani në të katërtën me katër pikë. Qëndrim Zyba, Edvin Kuc dhe Vesel Limaj pritet të jenë treshja e mesfushës, ndërsa nga krahët do të ndihmohen nga anësorët Armand Thaqi dhe Lorenco Trashi. Në sulm do të luajnë Nazmi Gripshi dhe Albin Berisha. Para 6 ore e 15 min Çfarë i nevojitet Ballkanit për të kaluar në fazën tjetër në Ligën e Konferencës? Ballkani luan sot (e enjte) ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Pasi çekët e Viktoria Plzen e ka siguruar vendin e parë në Grupin C, tri skuadra e tjera janë në garë për pozitën e dytë. Lexo lajmin e plotë… Para 6 ore e 17 min Trajneri i Dinamo Zagreb, Jakirovic: Edhe pse barazimi na dërgon tutje, luajmë për fitore ndaj Ballkanit Trajneri i Dinamo Zagreb, Sergej Jakirovic, foli në konferencë për shtyp para ndeshjes, duke thënë se nuk ka kalkulime në këtë ndeshje. Para 6 ore e 19 min Gentrit Halili kërcënon Dinamo Zagrebin: Ne nuk kemi ardhur këtu për shëtitje, duam tri pikët Në konferencë për media së bashku me Ilir Dajën në krah ishte edhe mbrojtësi, Gentrit Halili, i cili u tregua optimist para ndeshjes. Halili ka thënë se të gjithë te Ballkani janë të vetëdijshëm se ndeshja me Dinamon do të jetë shumë e vështirë, por shtoi se ekipi nga Suhareka ka udhëtuar për pikët e plota. Lexo lajmin e plotë.. “Ballkani nuk duhet nënvlerësuar”, ish-futbollisti i Dinamo Zagreb: Iu duhet gol i shpejtëBallkani luan shanset e fundit për kualifikim në Conference League teksa i duhet të mposhtë me patjetër Dinamo Zagreb në transfertë. Një mision i vështirë për të besuarit e trajnerit Ilir Daja, që megjithatë janë të detyruar të besojnë tek forcat e tyre. Edhe pse për ish-futbollistin e Dinamo Zagreb, Kujtim Shala, Dinamo Zagreb është superiore dhe do ta fitojë këtë ndeshje përballë suharekasit. “Nuk duhet të nënvlerësohet askush, pra as Ballkani, por unë jam 100 për qind i sigurt që Dinamo do të fitojë në ndeshjen e kthimit. Nuk bëhet fjalë për ndonjë rezultat tjetër. Para 6 ore e 21 min Ilir Daja për ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit: Do të luajmë gjithçka për gjithçka Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, ka thënë se skuadra e tij e di që ka një ndeshje të vështirë para vetes ndaj Dinamo Zagrebit, por që do të tentojnë të marrin gjithçka nga kjo përballje. Në konferencë për media ishte i pranishëm trajneri Ilir Daja që e vlerësoi lartë këtë ndeshje, duke konfirmuar mungesën e Almir Kryeziut. Para 6 ore e 24 min Ballkani të mërkurën ka zbarkuar në Kroaci Suharekasit kanë udhëtuar drejt Zagrebit ditën e mërkurë, ku pastaj kanë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para përballjes me Dinamo Zagrebit. [[Shikoni<<]] Ballkani Dinamo Zagreb shiko live 5 tetor 2023 6 tet 2023 — falas 11 korrik 2023[Sport TV] Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas Dinamo Zagreb. [[transmetim televiziv#]] Ballkani Dinamo Zagreb ... Ballkani udhëton drejt Kroacisë për përballjen e nesërme 1 ditë më parë — Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me gjigantin kroat Dinamo Zagreb në stadiumin legjendar 'Maksimir'. Suharekasit kanë udhëtuar drejt ... Ballkani shpreson në mrekulli në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve ndaj Dinamo ZagrebBallkani shpreson në mrekulli në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve ndaj Dinamo Zagreb Sot (e enjte), Ballkani luan ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Kampioni i Kosovës do të mbyll sot ndeshjet e grupeve, pasi zhvillohet raundi i gjashtë dhe ende tri skuadra janë në garë për pozitën e dytë në Grupin C. Kjo ndeshje do të zhvillohet në “Stadion Maksimir” të Zagrebit me fillim nga ora 21:00. Para 2 ore e 39 min Gjyqtarët e ndeshjes, Dinamo Zagreb – Ballkani Gjyqtari kryesor i ndeshjes Dinamo Zagreb – Ballkani mes do të jetë spanjolli Ricardo de Burgos. Dinamo Ballkani drejtpërdrejt live 14.12.2023 Shiko Tv (SHIK 13 orë më parë — (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 tetor 2023 18 orë më parë — Klubi kosovar Ballkani do të presë klubin kroat ... Ballkani shpreson në mrekulli në ndeshjen e fundit të fazës Çfarë i nevojitet Ballkanit për të kaluar në fazën tjetër në Ligën e Konferencës? Para 1 ore e 51 min. Trajneri i Dinamo Zagreb, Jakirovic: Edhe pse barazimi na ... Besoj në lojtarët tanë dhe në trajnerin Jokiroviç, që sigurisht në mënyrë optimale do ta përgatit ekipin, do ta mposht Ballkanin dhe do të kalojnë në fazën tjetër të Ligës së Konferencës. Dinamo ka ekip më të mirë dhe do të festojë në ‘Maksimirin’ e stërmbushur. Dinamo duhet të luaj fuqishëm nga fillimi. Të bëj presing në 15 minutat e parë, ashtu si di ajo, dhe sa më shpejtë të shënoi gol dhe kështu ta vë Ballkanin në vështirësi. Nuk duhet të pritet me durim, por menjëherë të sulmohet, të shënohet gol dhe të merret kontrolli në lojë. Ky është mendimi im. Ballkani Viktoria Plzeň 2022 30 nëntor 2023 Transmetim i dre 30 nën 2023 — Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt falas 11 Dinamo Zagreb e ajo nga Kazakistani, Astana. Viktoria Plzen vs FC Ballkani Prediction and Betting ... [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###]] KF Ballkani (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 4 tet 2023 — ] Viktoria Plzeň Ballkani transmetiViktoria Plzeň Drita transmetim i drejtpërdrejtë ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page