Group

Public·73 members

Voluntari vs U Craiova în direct live 15 decembrie 2023 Ceas

VOYO LIVE. Dark Mode. Cauta. FCSB · CFR Cluj · Rapid · FC Universitatea Cluj · FC Petrolul Ploiesti · FC Hermannstadt · Farul Constanța · FC U CRAIOVA 1948 ...

U Craiova vs Botoşani în direct 2022 11/12/2023 Live HD acum 3 zile — CS Universitatea Craiova FC Botoșani rezultate live (video transmisiune în direct) începe in data de 1 oct. 2023 la ora 12:00 pe Stadionul ... Minutul 64: Krasniqi trage în blocaj, mingea revine la Tachtsidis, însă grecul loveşte bara. Minutul 48: Kresic trece razant pe lângă o mice trimisă din corner pe 3 metri. Minutul 45+3: Pauză! Scorul este 0-0. Minutul 45: Tachtsidis reia în bară de la 20 de metri. Portarul era bătut dacă era cadrată mingea un pic mai jos. Minutul 37: Deac îşi pune mingea pe şut dar reia multe peste din marginea careului. (streaming==) U Cluj vs Voluntari în direct live 5 noiembrie VOYO LIVE. Dark Mode. Cauta. FCSB · CFR Cluj · Rapid · FC Universitatea Cluj · FC Petrolul Ploiesti · FC Hermannstadt · Farul Constanța · FC U CRAIOVA 1948 ... Tunari vs Voluntari în direct live 1 noiembrie 2023 - Warriors Inc. 31 oct. 2023 — 27 sept. 2023 — [Pe net] Tunari vs Universitatea Craiova în direct live 27 septembrie 2023 Matchs en direct de CS U Craiova : calendrier, . FC U Craiova - FC Voluntari 3-3 (5-4 d.l.d). Nebunie totală! 26 mai 2023 — FC U Craiova 1948 – FC Voluntari 3-3 (5-4 d.l.p). A fost o nebunie de meci la Craiova, acolo unde FC U s-a impus după loviturile de ... FC Voluntari vs CS Universitatea Craiova rezultate live 7 oct. 2023 — FC Voluntari CS Universitatea Craiova rezultate live (video transmisiune în direct) începe in data de 7 oct. 2023 la ora 15:45 pe Stadionul ... Minutul 27: Mitriţă bate o lovitură liberă sub transversală. Sava respinge în corner. Minutul 1: A început partida! ------------------------------------- Oltenii traversează o perioadă mai bună în campionat cu două victorii consecutive în Superligă în precedentele două etape, în timp ce ardelenii au înregistrat doar două remize şi un eşec în ultimele 3 jocuri pe care le-au disputat în primul eşalon. U Craiova 1948 SA - Voluntari 03.04.2024 3 apr. 2024 — U Craiova 1948 SA vs Voluntari live ⋆ U Craiova 1948 SA vs Difuzarea în direct U Craiova 1948 SA - Voluntari on-line începe în 03.04 ... 90+6: GOOOL FC Voluntari! Introdus de pe bancă, Andrei Dumiter egalează cu o lovitură de cap și duce meciul în prelungiri. Min. 84: GOOOL FC Voluntari! Sigurjonsson îl învinge pe Gurău de la 11 metri. Min. 82: Cartonaș roșu FC Voluntari! Aliji îl împinge pe Bauza și vede al doilea cartonaș galben din partea lui Horațiu Feșnic. Min. 82: Penalty pentru FC Voluntari! Șutul lui Tavares este respins cu mâna de Henriques. Min. 78: GOOOL FC Voluntari! Naser Aliji reduce din diferență cu un șut spectaculos cu exteriorul din afara careului. Min. 64: GOOOL FCU Craiova! Matricardi respinge mingea direct la Bauza, iar argentinianul îi pasează decisiv lui Aurelian Chițu. Min. 61: GOOOL FCU Craiova! Oltenii scapă pe contraatac, Baeten ajunge în poziție de finalizare și șutează. Numai că, jucătorul lui FCU Craiova este ajutat de Mihai Popa, care-și introduce mingea în propria poartă. Universitatea Craiova Mai conectați ca oricând, prin U Craiova Universitatea Craiova a fost în direct. 3z · 󰟠. 󰟝. LIVE | Băieții noștri au ajuns la Stadionul “Municipal” ... LIVE VIDEO ǀ Universitatea Craiova - CFR Cluj, în direct la Prima Sport 1, sâmbătă, de la 20:30. Echipele probabilemail-share icon Email Universitatea Craiova a învins pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa CFR Cluj, într-un meci din etapa a 18-a a Superligii. Unicul gol l-a marcat Koljic, în minutul 90+1. Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-0 (Koljic 90), în direct la Prima Sport 1. Echipele de start: Universitatea Craiova: 21: L. Popescu – 2. Vlădoiu, 6. Screciu, 34. R. Silva, 11. Universitatea Cluj vs U Craiova în direct live 3 decembrie 2 3 dec. 2023 — 23 sept. 2023 — Partida dintre U Cluj şi Universitatea Craiova, încheiat cu scorul de 1-1, a fost în format live text, pe AS.ro. FC Voluntari vs FCU 1948 Craiova rezultate live, H2H și FC Voluntari FCU 1948 Craiova rezultate live (video transmisiune în direct) începe in data de 15 dec. 2023 la ora 15:00 pe Stadionul Anghel Iordanescu, ... Statistiques de U Craiova 1948 et Voluntari (stats, resultats, Voir un match de football en direct ? Gratuitement regarder tous les scores de foot en direct live des matchs de foot dans le monde entier. LIENS UTILES. Voluntari vs U Craiova 1948 Live Score and Live Stream Voluntari are playing U Craiova 1948 at the Liga 1 of Romania on December 15. The match will kick off 15:30 UTC. ScoreBat is covering Voluntari vs U Craiova ... Voluntari vs Universitatea Craiova Livescore and Live Video Voluntari played Universitatea Craiova at the Liga 1 of Romania on October 7. The match kicked off 15:45 UTC and ended in a draw 0 - 0.