top of page

Group

Public·73 members

Slovan Bratislava vs NK Olimpija Ljubljana v živo online 14 december 2023 Prenos v živo

5. okt. 2023 — Vstopnice za NK Olimpija Ljubljana : ŠK Slovan Bratislava, 05.10.2023 ob 18:45 v Stadion Stožice.

ᐉ Slovan Bratislava vs Olimpija Ljubljana Live Stream, Tip How to watch the Slovan Bratislava vs Olimpija Ljubljana live stream video. Predictions, H2H, statistics and live score. Conference League 14/12/2023. ŠK SLOVAN BRATISLAVA vs NK OLIMPIJA LJUBLJANA • LEN ONLINE NÁKUP, BEZ MOŽNOSTI PREDAJA NA KAMENNÝCH PREDAJNÝCH MIESTACH. PODMIENKY PRE KUPUJÚCEHO / VLASTNÍKA VSTUPENKY: • Na 1 nákup, na 1 registrovaného ... FC Koper NK Domžale in prenosi v živo online 11 pred 6 dnevi — živo online 4 november 2023 nogomet pred 2 dnevoma — NŠ Mura FC Koper NK Domžale NK Radomlje NK Olimpija NK Rogaška... Bravo vs Radomlje ... Lugano je igral pri Bešiktašu in po preobratu zmagal s 3:2. Zaostajal je z 0:2, a v zadnjih 10 minutah priredil izjemen preobrat in prišel do treh golov (zadnji je bil avtogol). Celar je odigral celotno tekmo. Veselje nogometašev Lugana po zmagi v Turčiji na dvoboju, na katerem so zaostajali že z 0:2. [WATCHLIVE]UPDATES!]Slovan Bratislava v Olimpija LIVE pred 8 urami — On Sofascore livescore you can find all previous ŠK Slovan Bratislava vs NK Olimpija Ljubljana results sorted by their H2H matches. NK Olimpija Ljubljana - Uradna stran Olimpija Ljubljana je eden najbolj prepoznavnih nogometnih klubov v regiji. NK Olimpija domuje na stadionu Stožice. Slovan Bratislava vs NK Olimpija Ljubljana Slovan Bratislava vs NK Olimpija Ljubljana ❱ 14.12.2023 ❱ Football ❱ Europa Conference League, Europe ⚡ Livescore ⭐Best Betting Odds ✌ H2H Stats ... Vse bolj se je slišalo samo še gostujoče navijače. Pika na i nenavadni tekmi pa v 85. minuti: odlična globinska podaja za Davida Strelca. Ta je bil sam pred Vidovškom, ki pa se zdaj ni vrgel nasprotniku pod noge. Strelec ga je preigral, a nato nespretno žogo poslal desno od leve vratnice praznega gola. V zadnji minuti sodnikovega dodatka pa vendarle strel Olimpije, a je Nukić streljal visoko čez prečko. Tekma se je tako končala z 0:1, Olimpija pa je brez točke zdaj zadnja v skupini. Slovaških navijačev na tribunah stadiona v Stožicah ni manjkalo, takole pa so že popoldne zasedli ljubljanske ulice: Povorka navijačev Slovana se je v spremstvu policije takole pomikala proti Stožicam: 1 / 8 Slovaki šokirali Olimpijo, sledili so neverjetni prizori Podvig Lugana v Istanbulu, vrnitev Zajca in Žuglja V skupini D je Žana Celarja pričakalo zahtevno gostovanje v vročem Istanbulu. minuti pa je bil znova v središču dogajanja vratar Vidovšek. Strel Čavrića je branil, nekaj trenutkov pozneje pa se je vrgel pod nove Armencu Tigranu Barseghyanu, da ta ne bi prišel do nevarne priložnosti v kazenskem prostoru. In sodnik je še drugič pokazal ne belo točko. Ni pa Vidovšek dobil še drugega rumena kartona. In gostje so bili zelo glasni, a so jih Green Dragons z nekaj malega pomoči preostalih domačih navijačev le preglasili. Vidovšek zakrivil prvo 11-metrovko, a jo je ubranil Vidovšek je podrl Čavrića, dobil rumeni karton, a nato branil 11-metrovko. Prva četrtina na igrišču navijačev ni navdušila. Posest žoge je bila 50:50, strel v okvir vrat pa en sam: v 18. Brinje Olimpija v živo brezplačno je 02.11.2023 Vrstni red 2. nov. 2023 — vs Olimpija v živo online 3 2023 14:15 NK Brinje Grosuplje vs Olimpija Ljubljana Live NK Brinje Grosuplje vs Olimpija Ljubljana live ...