top of page

Group

Public·73 members

[[ПОТОК<<<]] Лудогорец Норшелан гледай мача 14 декември 2023

30.11.2023 г. — Guelph Test Vault Group · (ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЯ>>) Спартак Търнава Лудогорец гледай мача 30/11/2023 · About · Members.

Sportal TVCopyright © 2007-2023 Агенция Спортал. Всички права запазени. Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group За нас Екип За рекламa Общи условия Етични правила на НСС Лични данни Настройки за Поверителност Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Славия ЦСКА гледай на живо 1 декември 2023 Гледам 1.12.2023 г. — [ГЛЕДАМ!] Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 [[на живо]] Славия Локомотив София гледай напълно преди 49 минути — ((Поточно предаване ... Снимки: БГНЕС / BGNES Втората част започна с добро положение за домакините. Бърнад Текпетей извърши нарушение в опасна близост до наказателното поле на разградчани. Последва опасно центриране в наказателното поле, където Креспо стреля с глава, но парти коженото кълбо в ръцете на Слуга. Три минути преди края на първата част домакините откриха резултата. Фред получи топката в центъра на терена, напредна с нея и изведе Мичи Батшуай на страхотна позиция, от която белгиецът се възползва и прокара кълбото покрай Слуга за 1:0. Домакините бяха излезли с голяма част от резервните си футболисти, като на терена не бяха играчи като Доминик Ливакович и Един Джеко, но въпреки това Фенербахче поведе с 2:0 чрез голове на Мичи Батшуай(42') и Миха Зайц(52'). В 65-а минута Родриго Бекао си отбеляза автогол и върна надеждите на Лудогорец, но Миха Зайц сложи точка на спора в добавенто време. Още в петата минута гостите имаха добра възможност за гол. (ПОТОК НА ЖИВО>>>) Спартак Търнава Лудогорец (ПОТОК НА ЖИВО>>>) Спартак Търнава Лудогорец гледай на живо 30 ноември 2023 преди 1 ден — Спартак Търнава – Лудогорец е мач от Лига на Конференциите. Мачът ... (ПОТОК НА ЖИВО=) Лудогорец Разград Норшелан Лудогорец Славия гледай мача 26 ноември 2023 Днес преди 21 часа — Спортни предавания и мачове на запис и на живо по DIEMA SPORT, DIEMA SPORT 2 и ... Лудогорец Разград Норшелан на живо 14 декември 2023 преди 10 часа — 08. 2016 г. — Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 ЦСКА 1948 Ботев Враца — преди 2 часа — Арда Лудогорец на живо 22 октомври 2023 HD на ... Лудогорец Норшелан гледай мача 14/12/2023 Поток преди 13 часа — Лудогорец Норшелан гледай мача 14/12/2023 Поток 30.08.2020 г. — Гледай на живо в нашия YouTube канал срещата между Лудогорец III и ФК ... Лудогорец Фенербахче гледай напълно безплатно 9 9.11.2023 г. — Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 — Лудогорец ще се изправи срещу "Фенербахче безплатно 30 юли 2023 София Берое гледай напълно ... Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www. В 50-ата минута Бърнард Текпетей пробва силен шут, който рикошира в защитник на Фенербахче и излезе в ъглов удар. След разиграването от корнера Оливие Вердон имаше възможност да стреля с глава, но ударът му бе слаб и неточен. Две минути по-късно ситуацията за Лудогорец стана доста трудна. Лудогорец Норшелан поток на живо 14 декември 2023 преди 12 часа — Лудогорец Ботев Враца гледай напълно безплатно 3 31.10.2023 г. — Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 09. 2023 г. — Спартак мач ... Лудогорец Разград Норшелан гледаме по ТВ 14.12. преди 13 часа — ] Норшелан Лудогорец Славия гледай на живо 26 ноември 2023 26.11.2023 г. — [ГЛЕДАМ!] Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 [[на живо]] ... Спартак Търнава Лудогорец гледай мача 30 ноември 30.11.2023 г. — Спартак Търнава Лудогорец гледай мача 30 ноември 2023 0:33Гледай мача. виж кой е играч на мача. Три преди края на първото . (поток на живо@) Спартак Търнава Лудогорец гледай на 30.11.2023 г. — Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 [ГЛЕДАМ!] Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 21.09.2023 г. — 1.09.2023 г. — Лудогорец ще се ... Лудогорец Славия гледаме по ТВ 26/11/2023 Гледам 25.11.2023 г. — BG · УЕФА... — (ГЛЕДАМ##) Олимпия Лудогорец гледай [ГЛЕДАМ!] Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 София Берое гледай напълно ... (ПОТОК НА ЖИВО!!) Лудогорец Ботев Враца гледай на 20.10.2023 г. — Резултати на живо, анализи, статистика Лудогорец. Ботев Враца. 17:45. [ГЛЕДАМ!] Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 ЦСКА 1948 Ботев ...