top of page

Group

Public·63 members

Fenerbahçe Spartak Trnava zápas naživo 14 decembra 2023 Online

Spartak odohral počas jesennej časti deväť zápasov, no… slovnaft-cup_logo ... Európska konferenčná liga. 14.12.2023 18:45, Ulker Fenerbahce Sukru Saracoglu ...

Fenerbahçe SK FC Spartak Trnava zápas naživo 14.12.2023 Sledujte Fenerbahce - Spartak Trnava 14. 12. 2023 live - livescore, audiokomentáre, preview, H2H štatistiky, najnovšie výsledky a viac informácií na . 8888goalTrnava dala gól! Trnave sa podarilo znížiť! Eğribayat rozohral na Oosterwoldeho, ktorému loptu vypichol dôrazný Paur a KELVIN OFORI dokázal rozvlniť sieť. 87changeStriedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Michal Ďuriš, prichádza Jakub Paur, z ihriska odchádza Martin Mikovič, prichádza Miha Kompan Breznik. 86changeStriedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Philip Azango. 45+3Prvý polčas sa skončil. 45+3Hostia si rýchlo vymenili loptu, Kent si ju ale potom príliš predkopol a berie ju Takáč. 45+2Ofori vybojoval loptu blízko súperovej šestnástky, bol ale zdvojený a neprešiel cez Crespa s Osayim-Samuelom. 45+1yellowCardŽltá karta pre tím Fenerbahce SK (Michy Batshuayi). 45Crespo prihral Yandasovi, ten sa ale neodstal cez Oforiho. 43Ďuriš inkasoval úder do tváre od Becaa a je ošetrovaný. 42Trnavčania zodpovedne bránia, nedávajú hráčom Fenerbahce veľa priestoru. Spartak Trnava sledovať zápas | 2 Out Rally Group pred 13 hodinami — 10. 2023 — Kde sledovať derby Spartak Trnava vs. Fenerbahce LIVE – priamy prenos na RTVS. Derby odvysiela RTVS, prenos si môžete zapnúť už o 20: ... Konferenčná liga: Trnava vzdorovala, ale favoritovi tesne 4. 10. 2023 — Sledovali ste ONLINE prenos zo zápasu Európskej konferenčnej ligy: Spartak Trnava - Fenerbahce Istanbul. TRNAVA. Futbalisti Spartaka Trnava ... 35Kóša fauloval, hostia budú zahrávať priamy kop od postrannej čiary. 32Zeljkovićovi v strede poľa odskočila lopta, Fenerbahce bolo okamžite v protiútoku, Yandas prihral doľava Kingovi, toho výborne odstavil Koštrna. 31Mikovič zrýchlil s loptou na ľavom krídle, odovzdal ju Danielovi, ktorý odcentroval do rúk Eğribayata. 30yellowCardŽltá karta pre tím FC Spartak Trnava (Ján Bernát). 28Daniel pálil z diaľky, bránu míňa. 27Kóša vytlačil v šestnástke Yandasa, nasledovať bude kop od brány. Fenerbahçe Spartak Trnava zápas naživo 14.12.2023 TV pred 13 hodinami — Futbalistov Spartaka Trnava čaká záverečný zápas H-skupiny Európskej konferenčnej ligy na pôde tureckého Fenerbahce Istanbul. 90+2importantVAR už dlhšie rieši gól Fenerbahce. Napokon gól neplatí, pretože mu predchádzal ofsajd. 90Nadstavený čas: 6 minút. 8989importantFenerbahce dalo gól! Fenerbahce si veľmi rýchlo berie späť dvojgólové vedenie. Osayi-Samuel našiel spätnou prihrávkou Nayira, ktorého zakončenie zblízka Takáč zlikvidoval, lopta sa však odrazila k SEBASTIANOVI SZYMAŃSKIMU, ktorý si loptu ešte prehodil z ľavačky na pravačku a rozvlnil sieť. Fenerbahce vs Spartak Trnava [14.12.] LIVE ▶️ analýza pred 2 dňami — V poslednom zápase skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy sa Spartak Trnava predstaví na trávniku slávneho tureckého Fenerbahce. 7070goalFenerbahce dalo gól! JOSHUA KING si narazil loptu s Kentom, z hranice šestnástky vypálil ľavačkou spomedzi Trnavčanov presne k ľavej žrdi. Fenerbahce ide do vedenia. 69Kent prihral dozadu Crespovi do strely mu ale skočil Zeljković. 68Trnavčania stále odolávajú. 68Batshuayiho hlavička skončila nad bránou, ale bola tečovaná. Roh aj z druhej strany. 67Hráči Fenerbahce kombinovali, všetko prekazil Koštrna, ktorý odkopáva na rohový kop. 65Šulek je ošetrovaný na hracej ploche, jeho spoluhráči sa zatiaľ občerstvujú. 63changeStriedanie v tíme Fenerbahce SK: z ihriska odchádza Miha Zajc, prichádza Fred, z ihriska odchádza Mert Hakan Yandaş, prichádza Sebastian Szymański, z ihriska odchádza Rodrigo Becão, prichádza Alexander Djiku. 51Kent využil svoju rýchlosť, Zeljković ho musel faulovať tesne pred šestnástkou. Priamy kop. 50Crespo vystrelil spoza vápna ľavačkou nepresne. 49Šulek sa dostal za Kinga, ale aj lopta už opustila hraciu plochu. 48Djurić odhlavičkoval center Osayiho-Samuela, potom King pálil iba do hráča pred sebou. 47Postup Crespa zastavil v strede poľa Daniela, ale bolo to aj s drobným faulom. 46Trnava vstúpila do druhého polčasu útočnou akciou. Po prvom polčase remizuje Trnava s Fenerbahce 0:0. Druhý polčas sa začne o 22:03. FC Spartak Trnava zápas naživo 14/12/2023 Šp | Group pred 12 hodinami — Fenerbahçe SK : FC Spartak Trnava zápas naživo 14/12/2023 Šport Kde sledovať Spartak Trnava vs Fenerbahce online?AiScore provides Spartak ...