top of page

Group

Public·73 members

Slovan vs Olimpija v živo 14 december 2023

Slovan Bratislava vs Olimpija Ljubljana live score and live streaming on December 14th, 2023 at 20:00 UTC time for Football UEFA Conference League.

com Zmaji so začeli evropsko pot v konferenčni ligi s porazom v Lillu (0:2), v drugem krogu pa v Stožicah gostili slovaškega prvaka iz Bratislave, za katerega nastopa tudi nekdanji branilec Olimpije Kenan Bajrić (začel je v prvi enajsterici). Slovan je v prvem krogu doma z 2:1 ugnal KI Klaksvik, tako da je prišel v Ljubljano kot drugouvrščena ekipa skupine A. Pri Olimpiji težav z zdravjem in poškodbami ni, tako je trener Joao Henriques lahko sestavil najmočnejšo enajsterico. Slovan Bratislava - Olimpija Ljubljana 14/12/2023 - Footlive pred 13 urami — Slovan vs Olimpija v živo 14 december 2023 Prenos v živo 6. nov. 2023 — Olimpija Ljubljana in si decembrsko evropsko gostovanje Zmajev ... V drugi tekmi skupine A je favorizirani Lille na Ferskih otokih s Klaksvikom igral 0:0. Še večje presenečenje pa v skupini C: Dinamo Zagreb je z 0:2 izgubil v Prištini pri Ballkaniju. Konferenčna liga, skupinski del (1. krog) Konferenčna liga, skupinski del (2. krog): Četrtek, 5. oktober: Sportal Henriques zadovoljen: Čestitke igralcem. Dobri so bili. Napredujejo. Olimpija, pozor! Ferci priredili novo evropsko senzacijo. Začetek tekme v znamenju navijaške bitke Gostujoči navijači Slovana so že na začetku tekme poskrbeli za baklado. Foto: www. alesfevzer. Ta je bil sam pred Vidovškom, ki pa se zdaj ni vrgel nasprotniku pod noge. Strelec ga je preigral, a nato nespretno žogo poslal desno od leve vratnice praznega gola. V zadnji minuti sodnikovega dodatka pa vendarle strel Olimpije, a je Nukić streljal visoko čez prečko. Tekma se je tako končala z 0:1, Olimpija pa je brez točke zdaj zadnja v skupini. Slovaških navijačev na tribunah stadiona v Stožicah ni manjkalo, takole pa so že popoldne zasedli ljubljanske ulice: Povorka navijačev Slovana se je v spremstvu policije takole pomikala proti Stožicam: 1 / 8 Slovaki šokirali Olimpijo, sledili so neverjetni prizori Podvig Lugana v Istanbulu, vrnitev Zajca in Žuglja V skupini D je Žana Celarja pričakalo zahtevno gostovanje v vročem Istanbulu. Lugano je igral pri Bešiktašu in po preobratu zmagal s 3:2. Slovan Bratislava Olimpija v živo 14/12/2023 Šport v živo pred 12 urami — About Slovan Bratislava vs Olimpija Ljubljana Slovan Bratislava vs Olimpija Ljubljana live score and more: Possible lineups; Official lineups ... Slovan Bratislava vs NK Olimpija Ljubljana v živo online 14 pred 1 uro — Slovan Bratislava vs. Olimpija Ljubljana. UEFA Europa Conference League. THU 7:20 PM. Slovan Bratislava vs. Olimpija Ljubljana. Vidovšek zakrivil dve 11-metrovki, eno ubranil, druge ne pred 1 uro — Slovan Bratislava x Olimpija Ljubljana h2h - Slovan Bratislava x Olimpija Football online, Soccer Online, Score live, Soccer results, ... NK Olimpija Ljubljana - Uradna stran NK Olimpija Ljubljana vs. Slovan Bratislava. Olimpija vs. SK Slovan. UEFA Europa Conference League · Stožice Stadium. Copyright © 2023 Apple Inc. All rights ... Olimpija Ljubljana je brez točke na zadnjem mestu. Domači so imeli v nadaljevanju tekme več žogo, še naprej pa nobene prave priložnosti za gol. Henriques je poskušal s štirimi menjavami, namesto Ruia Pedra je na primer vstopil ljubljenec občinstva Mustafa Nukić, a preobrata in izenačenja še ni bilo. Vse bolj se je slišalo samo še gostujoče navijače. Pika na i nenavadni tekmi pa v 85. minuti: odlična globinska podaja za Davida Strelca. NK Olimpija Ljubljana vs. Slovan Bratislava - Watch Live YouTube YouTube · Prevedi to stran 1:57:05 YouTube ŠK Slovan Bratislava 27. jun. 2023 27. jun. 2023 V 27. minuti pa prvi ključni trenutek tekme: odlična globinska podaja za Srba v vrstah Slovana Aleksandra Čavrića, obramba Olimpije je zamudila. Prišel je v kazenski prostor, vratar Matevž Vidovšek se mu je vrgel pod noge in ga podrl, ne da bi se dotaknil žoge. Sodnik je takoj pokazal na belo točko. Enajstmetrovko je izvedel Vladimir Weiss, a mu jo je Vidovšek branil. Ostalo je 0:0, Stožice so eksplodirale. "Zeleni Vida, zeleni Vida, " je odmevalo s tribun. V sodnikovem dodatku prvega polčasa je lepo žogo povsem sam v kazenskem prostoru dobil Čavrić, a z nekaj metrov streljal v roke Vidovšku. Po prvem polčasu je tako ostalo pri začetnih 0:0. Slovan vs Olimpija v živo 14 december 2023 Prenos v živo 6. Slovan Bratislava. VS. Olimpija. Četrtek, 14. 12. 2023, 21:00. Tehelne pole Live. •. An error occurred. Try watching this video on www ... Olimpija Ljubljana-Slovan Bratislava 5. okt. 2023 — Olimpija – Slovan Bratislava prenos v živo (live stream) nogomet 5.10.2023 vs. Real Madrid (El Clásico) 28.10.2023 ob 16.15 prenos v živo ...