top of page

Group

Public·63 members

Ferencváros Fiorentina közvetítés 14 december 2023

12 órával ezelőtt — Ferencvárosi Fiorentina közvetítés 14 december 2023 2023. nov. 7. — 10GYIK: Fiorentina – Ferencváros meccsA két együttes mostani egymás ...

Ferencvárosi Fiorentina közvetítés 14/12/2023 Nézd élőben 2 órával ezelőtt — Ferencvárosi Fiorentina közvetítés 14/12/2023 Nézd élőben Ferencváros TC Fiorentina élő eredmények (és élő online közvetítés) 2023. dec. 45: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Arsenal (ismétlés) 20. 30: Labdarúgás, angol bajnokság, Nottingham-Brentford (ismétlés) 22. 30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bayern München (ismétlés) RTL Három 18. 30: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 2. forduló, Freiburg-West Ham United, élő 20. 93’ gól | Fiorentina | második félidő Fiorentina Jonathan Ikoné (11) 2 Ferencváros Elképesztő nyomás alatt volt a Fradi, és végül góllá érett a Fiorentina fölénye. Nicolás González tökéletesen játszotta meg fejjel a labdát a tizenhatoson belül, a csereként beálló Ikoné pedig szemben a kapussal könnyedén passzolt a hálóba, 2–2. Nem bírta ki a Ferencváros. 92’ De Kouamé nem tudta megjátszani csapattársát, helyette Arthur elé került a labda, 18 méterről pedig lőtt a brazil középpályás, de nem talált kaput. Dibusz állva nézte az eseményeket. egyre feszültebb hangulatban. Parisi sarokrúgását Ramírez rúgta vissza a mezőnyben, és ebben a pillanatban minden mezőnyjátékos a Fradi térfelén helyezkedik. 83’ Eltűnt a középpálya, továbbra is hatalmas nyomás alatt a Ferencváros kapuja, de Kouamé ígéretes indítását most lefülelik az FTC védői. Pillanatokkal később a csereként beálló Pesics iramodott meg, de erőtlen lövését védte a hazaiak kapusa. Csak kapkodjuk most a fejünket. 79’ Úgy tűnt, újabb góllá érett az olaszok nyomása, de Kouamé passzából Nicolás González gólját érvényteleníti les miatt a videóbíró. Milliméteren múlott de Kouamé lesen helyezkedett Ikoné indításánál, és ugye tudjuk, a les az les. 77’ Giacomo Bonaventura (5) Helyét egy újabb támadó, Jonathan Ikoné veszi át. Nem meglepő, támadó felfogású változtatás. 75’ Most már a magyar kapusnak is közbe kellett avatkoznia, Bonaventura lőtt 17 méterről a léc alá, de Dibusz bravúrral hárított. Az ebből következő szöglet viszont már veszélytelen volt. A Ferencváros két góllal vezetett Firenzében, mégsem nyertúj hír érkezett, kattintson a megtekintéshez! 97’ A német játékvezető lefújta a mérkőzést, döntetlennel ér véget az összecsapás. Ugyan két góllal is vezetett a magyar rekordbajnok, be kell érnie egy ponttal Firenzében, amely szintén bravúr. Ezzel a Ferencváros ugyan megtartotta első helyét a kvartettben, de mivel a Genk nyert a Csukaricski otthonában, így a belga csapatnak is négy pontja van. 15: Európa Liga és Európa Konferencia Liga, összefoglaló, élő Sport 1 12. 15: Labdarúgás, BL, csoportkör, 2. forduló, Borussia Dortmund-AC Milan (ismétlés) 14. forduló, Newcastle-PSG (ismétlés) 16. forduló, FC Porto-FC Barcelona (ismétlés) Sport 2 8. 45: Labdarúgás, BL, csoportkör, 2. forduló, Atlético Madrid-Feyenoord (ismétlés) 11. 00: Labdarúgás, BL, csoportkör, 2. forduló, FC Porto-FC Barcelona (ismétlés) Match 4 13. 45: Labdarúgás, angol másodosztály, Stoke City-Southampton (ismétlés) 15. 45: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham-Bristol City (ismétlés) 17. Ferencvárosi Fiorentina adás 14 december 2023 2 órával ezelőtt — Paks FTC online közvetítés 10 Dejan Stankovic: az edzők valóságos varázslók egy ilyen helyzetben"Nagyon nagy kihívás előtt állunk, de a ... FIORENTINA-FERENCVÁROS ÉLŐ KÖZVETÍTÉS (EKL 2:37:58FIORENTINA-FERENCVÁROS ÉLŐ KÖZVETÍTÉS (EKL, második forduló). 2.7K views · Streamed 1 month agomore. Jászberényi József Dr. 8.13K. Ma a TV-ben: Élőben a Fiorentina-Fradi az EKL 2023. okt. 5. — forduló, Fiorentina-Ferencváros, élő. 23.15: Európa Liga és Európa Konferencia Liga, összefoglaló, élő. Sport 1. 12.15: Labdarúgás, BL ... FTC Fiorentina és élő online közvetítés 14 december 2023 Néz 10 órával ezelőtt — 16 órával ezelőtt — Ferencváros – Fiorentina online közvetités, live stream, - Nyeremenyhirek.com - nyereményjátékok, vetélkedők, nyeremények. A találkozó minden fontos pillanatát alább elevenítheti fel. Köszönjük megtisztelő figyelmüket. 97’... de kihasználatlanul maradt. Parisi fejelhetett egy bal oldalról érkező beadás után, de fejese elkerülte a kaput, így kimaradt a mérkőzés utolsó helyzete. Megúszta a Ferencváros. 95’ Az előbb még gólpasszt jegyző Nicolás González elé került a labda, és a tizenhatoson belül, félfordulatból lőtt kapura, próbálkozása pedig csak centikkel kerülte el Dibusz kapuját. Ha ez kaput talál, Dibusz tehetetlen lett volna, mivel állva nézte az eseményeket. 90’ Nem spórolt a hosszabbítással a német játékvezető, még legalább hét perc játék vár a csapatokra. 89’ Egymás után jönnek az olasz beadások, most Kouamé fejét találta meg a labda, de Dibusz szerencséjére a Fiorentina támadójának fejese középre érkezik, így probléma nélkül hárít. Közben lehet mér nézni a negyedik játékvezetőt, hány perc lesz a hosszabbítás... 88’ csere | Ferencváros | második félidő Kristoffer Zachariassen (16) Myenty Abena (22) Helyét Myenty Abena veszi át, megerősítve a védelmet, a cél egyértelmű: megtartani a vezetést. 87’... M4 Sport 6 órával ezelőtt — Ferencváros–Fiorentina | Konferencia-liga | 6. forduló. 17:45: Ferencváros–Fiorentina | Konferencia-liga | 6. forduló. Csütörtöki élő közvetítéseink. [élő hd>>>>] Ferencvárosi Fiorentina közvetítés 14 december 14 órával ezelőtt — [élő hd>>>>] Ferencvárosi Fiorentina közvetítés 14 december 2023 2023. okt. 5. — A Ferencváros két góllal vezetett Firenzében, mégsem nyert ... FTC Fiorentina élő közvetítés 14.12.2023 48 perccel ezelőtt 13 órával ezelőtt — FTC Fiorentina élő közvetítés 14.12.2023 48 perccel ezelőtt — 2023. okt. 5. — A Ferencváros két góllal vezetett Firenzében, mégsem nyert - A ...